KABAK LİFİ

KABAK LİFİ

Kabak lifi kabakgiller familyasına ait banyoda mucizeler yaratan ve bir kadının demirbaşı olması gereken bir lif çeşididir. Sert yapısıyla selülite ve sivilceye iyi geldiği biliniyor. Kabak lifi vücuda peeling etkisi yaptığı için ölü derilerden arınmaya katkı sağlıyor. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıp selülit gibi olumsuzluklarla savaşıyor. Bir diğer faydası da bacaklarda oluşan batıkların giderilmesine yardımcı olmasıdır.

Tabii sadece batıkları değil bacaklarınızda derin olmayan yara izi ve sivrisinek ısırığı izi gibi lekelenmeleri de yok ediyor. Her duşta özellikle defne sabunu ile kullanmanızı öneriyoruz.

Kabak lifi ile masajınızı gerçekleştirdikten sonra bebek yağı ve ciltte çabuk emilim gösteren vücut kremlerini kullanabilirsiniz. Kabak lifi ile işiniz bitince durulayıp, nemli olmayan bir ortamda kurutmalısınız. Hijyen açısından bir kabak lifi kesesini en fazla bir ay kullanmanızı öneririz. Her ay yenisi ile değiştirin.

Yüzünüze kullanacaksanız küçük yuvarlak ve daha işlevsel olan kabak lifi ürünlerimizi öneririz.

Kullanışı oldukça basit olan lif bastırılmadan cilde masaj tekniğiyle uygulanır. Kan dolaşımını düzenleyen özelliğiyle birlikte, cilt gözeneklerini açıp cildin nefes almasına yardımcı olur.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

0554 797 19 07

E-MAİL

bilgi@argadogalurunler.com

ADRES

Altay Çeşme Mh. Şair Nedim Sk.
No: 3/J 34843
Maltepe - İstanbul

SOSYAL MEDYA